Jacek

Jacek

niedziela, 11 luty 2018 20:16

PGE Turów - Polski Cukier Toruń

Po serii 4 porażek z rzędu pokonaliśmy wicemistrzów Polski z Torunia ! (97:88). ZDJĘCIA

środa, 31 styczeń 2018 23:27

PGE Turów - Asseco Gdynia

Brak rytmu i koncentracji doprowadziło do drugiej przegranej we własnej hali (73-82). ZDJĘCIA

poniedziałek, 15 styczeń 2018 00:45

PGE Turów - TBV Start Lublin

Po niesamowicie zaciętym meczu i trzech dogrywkach wygrywamy ze Startem Lublin (123:111). ZDIĘCIA

środa, 03 styczeń 2018 23:18

PGE Turów - Energa Czarni Słupsk

Ważne zwycięstwo nad Czarnymi Słupsk po świąteczno-noworocznej przerwie (82-81). ZDIĘCIA

niedziela, 17 grudzień 2017 22:45

PGE Turów - Miasto Szkła Krosno

Trzecie zwycięstwo z rzędu i kolejna wygrana na własnym parkiecie z Miasto Szkła Krosno (87:81). ZDIĘCIA

niedziela, 10 grudzień 2017 21:18

PGE Turów - AZS Koszalin

Twarda obrona przypieczętowała wysoką wygraną nad AZS Koszalin (108:82). ZDIĘCIA

niedziela, 03 grudzień 2017 00:38

PGE Turów - MKS Dąbrowa Górnicza

PGE Turów Arena zdobyta. Z charakterem i walką przegrywamy z MKS Dąbrowa Górnicza 84:95. ZDIĘCIA

niedziela, 05 listopad 2017 18:41

PGE Turów - King Szczecin (89:82)

PGE Turów Arena nadal niezdobyta! Czarno-zieloni pokonali King Szczecin 89:82. ZDIĘCIA

niedziela, 22 październik 2017 09:25

PGE Turów - Anwil Włocławek (99:96)

Po odrobieniu wysokiej straty, wygrywamy w dogrywce z Anwilem Włocławek (99-96) . ZDIĘCIA

niedziela, 15 październik 2017 09:20

PGE Turów - GTK Gliwice (120:86)

Pokaz siły, dobra gra w obronie oraz  wysoka skuteczność pozwoliła wygrać wysoko z GTK Gliwice (120:86). ZDIĘCIA